Słoik Klasowych Sukcesów

Chyba jak każdy lubimy odnosić sukcesy, a jeszcze bardziej lubimy się nimi chwalić! 😀 My sukcesów mamy całkiem sporo, bo już uzbierał się ich cały słoik! Każde podjęcie nowego wyzwania, każde przezwyciężenie swoich słabości, każdy dobry uczynek dla drugiego człowieka jest naszym małym sukcesem, za który od czasu do czasu dostajemy jeden makaronik do Naszego Słoika Klasowych Sukcesów. Zbieraliśmy go długo, bo słoik był spory! Ale w końcu się udało i dostaliśmy to na co tak wytrwale pracowaliśmy - PIZZĘ! 😀 Takie wspólne świętowanie sukcesów bardzo zbliża i umacnia nas w przekonaniu, że warto jest się trochę potrudzić...     A już od jutra zaczynamy na nowo naszą zabawę - tym razem zbieramy na wyjazd do kina! 😀      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress