Restauracja śniadaniowo – surówkowa!

8 listopada każdego roku to bardzo zdrowa data! W końcu tego dnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania! Wiedzieliście o tym? 😉 My tak! Dlatego nasza klasa z chęcią przyłączyła się do świętowania!   Zaczęliśmy już dużo wcześniej, bo 29 października zorganizowaliśmy sobie Surówkowy Dzień. Każdy z nas przyniósł swoje ulubione warzywa, na początku uczyliśmy się jak ważne są warzywa w naszym życiu i dlaczego właściwie trzeba je jeść. Później wraz z naszą panią Martą przygotowaliśmy surówkę, oczywiście nie zapomnieliśmy o dokładnym wymyciu warzyw. A ponieważ my lubimy świętować takie dni to przedłużyliśmy Zdrowe Święto aż do 10 listopada kiedy to przygotowaliśmy wszyscy wspólnie Zdrowe Drugie Śniadanie. W pomysłach na kanapki i fajną grę "tablicową" pomogła nam akcja "Śniadanie Daje Moc!" - eMOCji tego dnia było całkiem sporo! 😉 Kanapek zrobiliśmy tak dużo, że podzieliśmy się nimi również z innymi nauczycielami!    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress