TITLE

DESCRIPTION

Dzień Pluszowego Misia

Chyba nie ma takiej osoby, która nie kochałaby swojego Misia! My też je kochamy, dlatego chcieliśmy uczcić ich święto! Dzień zaczął się dosyć zwyczajnie… Pani rozdała nam karty z ćwiczeniami, a my jak zawsze ochoczo zabraliśmy się do pracy. Po chwili zobaczyliśmy, że im więcej kolorujemy matematycznych pól, tym bardziej uśmiecha się do nas miś! Jakież było nasze zdziwienie kiedy po skończonym zadaniu, pani spod biurka wyjęła dla nas chyba aż z 10 pluszowych misiów, a jakie miały śmieszne imiona: Cyklop, Kazik, Zbynio, Łatek, Szczęściarz i nie tylko! Nasza wychowawczyni opowiedziała nam jakie jest dzisiaj święto!  To był Dzień Pluszowego Misia! Przy tej okazji nie mogło zabraknąć ważnego przedstawiciela Misiów – misia o małym rozumku czyli Kubusia Puchatka! Dlatego w naszej klasie urządziliśmy sobie wielkie czytanie lektury „Kubuś Puchatek” A. Milne.  Przez chwilę zanurzyliśmy się w Stumilowym Lesie, by razem z Krzysiem, Puchatkiem i Prosiaczkiem przeżywać ich wspólne przygody! A na następny dzień pani Marta poprosiła nas, żebyśmy przynieśli swoje ulubione pluszaki – jak się później okazało każdy z nas miał napisać opis własnej przytulanki. To były naprawdę pluszowe lekcje!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress