TITLE

DESCRIPTION

Dzień Kropki

15 WRZEŚNIA –MIĘDZYNARODOWY  DZIEŃ  KROPKI W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do wielkiej światowej akcji, której celem jest pomoc dzieciom w odkrywaniu ich talentów. W klasie III w tym dniu było kolorowo. Na koszulkach dzieci miały poprzyklejane kolorowe kropki. Kropka z filmu o Vashti była oczywiście motywem przewodnim tego dnia. Wspólnie obejrzeliśmy film o dziewczynce, która dzięki mądrej nauczycielce uwierzyła w siebie. Vashti odkryła w sobie talent. Po omówieniu  filmu dzieci zaprezentowały swoje talenty, swoje mocne strony. Wspólnie zawiesiliśmy zdjęcia na klasowej gazetce. Następnie uczniowie wykonali prace plastyczne posługując się wyłącznie kropkami. Zapamiętajmy, że każdy z nas jest wartościowy. Każdy ma jakieś mocne strony, jest w czymś dobry. Musi tylko mieć możliwość odkrycia talentu w sobie. Trzeba wierzyć we własne siły i nigdy nie można się poddawać.